Drewniane okna zabytkowe

OKNA DREWNIANE » OKNA ZABYTKOWE
Okna drewniane stylizowane zabytkowe

Specjalizujemy się w produkcji okien drewnianych tzw. stylizowanych zabytkowych. Okna te przeznaczone sę do obiektów zabytkowych najczęściej będęcych pod opiekę konserwatora zabytków. W stolarce takiej odwzorowujemy podziały, funkcje, profile oraz elementy ozdobne. Wykonujemy okna na bazie gotowych projektów, będą na bazie stanu istniejęcego przygotowujemy projekt stolarki do akceptacji Konserwatora Zabytków. Te drewniane okna charakteryzuję się:

  • ozdobnymi profilami
  • ozdobnymi listwami przyszybowymi oraz szprosami
  • ozdobnymi listwami przymykowymi i ślemieniowymi
  • maskownicami okapników
  • ręcznie rzeźbionymi głowiczkami, kolumienkami, oraz innymi elementami dekoracyjnymi
Okna drewniane zabytkowe Okna drewniane zabytkowe

Dzięki nowoczesnej konstrukcji w połączeniu z historycznym wyglądem użytkownik zyskuje komfort użytkowania, a obiekt utrzymuje swój zabytkowy charakter.

Okno drewniane zabytkowe Okna drewniane zabytkowe Okna drewniane zabytkowe

Rekonstrukcja Zabytkowego Barokowego Pałacu w Lewinie Brzeskim

Okna drewniane zabytkowe

Zespół Pałacowy w Lewinie Brzeskim wybudowany został w 1722r. W wyniku działań wojennych został doprowadzony do ruiny. W 2000r. została przeprowadzona kompletna renowacja Pałacu i adaptacja obiektu na potrzeby Gimnazjum. Firma BAS na bazie projektu wykonała stolarkę okiennę i drzwiowę. Wykonana stolarka podkreśla zabytkowy charakter obiektu i nadaje mu niepowtarzalny wygląd.

Okna drewniane zabytkowe

Pobierz plik Okna drewniane zabytkowe - plik do pobrania

Fabryka Okien i Drzwi BAS realizuje projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa.

Created by PPCEFEKT
drzwi drewniane okna aluminiowo - drewniane okna drewniane producent okien