BAS - Producent okien

Firma
 

Od 1989 roku jesteśmy producentem okien i drzwi z drewna. Głównym celem działalności naszej firmy jest zaspokajanie wymagań klientów oraz zdobycie uznania na rynku stolarki otworowej.
Od 2000 r. jesteśmy liderem na polskim rynku zamówień publicznych. Nasze produkty eksportowane są do wielu krajów w Europie Zachodniej.


Wysoką jakość wyrobów gwarantujemy dzięki stosowaniu wyłącznie wysokogatunkowych materiałów produkcyjnych, unowocześnianiu parku maszynowego oraz udoskonalaniu procesów i organizacji pracy.

Sukcesywnie dążymy do zwiększania zadowolenia klientów.

Firma korzysta z Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw
Priorytet 2 Bezpośrednie wsparcie przedsiębiorstw.
Działanie 3 Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez inwestycje.

Naszą dewizą jest produkcja wysokiej jakości okien i drzwi w bardzo korzystnych cenach.
Swoim klientom oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, doradztwo techniczne, możliwość dokonania obmiarów, fachowy montaż, transport, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zaufało nam już tysiące odbiorców. Wśród naszych zadowolonych Klientów znajdują się m.in.: Zamek Królewski na Wawelu, Zamek Królewski w Pieskowej Skale, Pałac w Lewinie Brzeskim, Zameczek w Karpaczu, Zarząd Główny PCK, Rektorat Politechniki Szczecińskiej i wiele, wiele innych.

FABRYKA OKIEN I DRZWI "BAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wzrost konkurencyjności firmy dzięki przeprowadzeniu audytu wzorniczego” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.