Pakiety szybowe

Technologia » Pakiety szybowe

Pakiety szybowe

W naszych oknach stosujemy szyby zespolone THERMOPLUS, które posiadają szybę wewnętrzną z napylonymi kombinacjami metali szlachetnych. Taka warstwa zapewnia przepuszczanie światła i energii słonecznej do wnętrza, równocześnie zapobiegając przenikaniu ciepła z pomieszczenia na zewnątrz.

Funkcje szyby o zwiększonej izolacji termicznej mogą być poszerzone o:
- izolację akustyczną - szyby PHONIBEL o izolacyjności dźwiękowej w granicach Rw = 30-40dB
- ochronę przeciwsłoneczną - szyby refleksyjne i barwione w masie
- ochronę przed włamaniem i przebiciem - szyby bezpieczne i antywłamaniowe

Cisza, wygoda, ciepło i energoszczędność
Gwarantujemy Państwu komfort użytkowania, który wynika z optymalnego tłumienia halasu, ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz znaczną redukcję kosztów ogrzewania.

STRATOBEL - SZYBY BEZPIECZNE I ANTYWŁAMANIOWE
Wymogi ochrony przed narażeniem osób i przedmiotów przed uszkodzeniem, kradzieżą, włamaniem lub czynem terrorystycznym spowodowały konieczność stosowania w konstrukcji szyb zespolonych szkieł wielowarstwowych o handlowej nazwie STRATOBEL. STRATOBEL produkowany jest poprzez klejenie dwóch lub więcej tafli szkła za pomocą folii PVB i posiada następujące właściwości:

- spełnia kryteria bezpieczeństwa - szyba po uderzeniu, a nawet w razie złamania nie powoduje powstawania niebezpiecznych odłamków,
- zwiększa dźwiękoizolacyjność, redukuje przepuszczalność promieni UV,
- jest odporne na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Na życzenie klienta możliwe jest zastosowanie szyb antywłamaniowych o lepszych parametrach bezpieczeństwa

PHONIBEL - SZYBY O PODWYŻSZONEJ DZWIĘKOIZOLACYJNOŚCI
Ochrona przed hałasem jest ważnym czynnikiem wpływającym na jakość naszego życia. Warunkiem zapewnienia właściwego komfortu w miejscu naszego zamieszkania oraz pracy jest zapewnienie niskiego poziomu hałasu. Szyby dźwiękoizolacyjne są szybami, które stosujemy wszędzie tam, gdzie pragniemy uzyskać wysoki komfort akustyczny i ochronę przed hałasem, którego źródła nie da się wyeliminować (ulice, autostrady, lotniska, tereny przemysłowe). Szyby tego typu osiągają izolacyjność dźwiękową w granicach Rw = 30-40 dB. Szyby dźwiękoizolacyjne konstruowane są w oparciu o asymetrię szyb w zestawie, zastosowanie gazów tzw. ciężkich (np. SF6), oraz zastosowanie szyb klejonych.

PLANIBEL, STOPSOL - SZYBY PRZECIWSŁONECZNE

Szyby przeciwsłoneczne stosuje się do:
- poprawienia estetyki budynku
- ograniczenia nagrzewania się pomieszczeń

PLANIBEL - jest szkłem barwnym, absorbującym duże ilości energii słonecznej i dlatego w szybach zespolonych stosowany jest jako szyba zewnętrzna.

STOPSOL - jest szkłem barwnym lub bezbarwnym z naniesioną warstwą metaliczną, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych. Warstwa refleksyjna posiada ponadto wyjątkowe właściwości odbicia światła.

FABRYKA OKIEN I DRZWI "BAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt pt. „Wzrost konkurencyjności firmy dzięki przeprowadzeniu audytu wzorniczego” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.